NAŠE TELO JE NAJDOKONALEJŠÍ ŽIVÝ ORGANIZMUS, TAK MU DOPRAJME LEN TO NAJLEPŠIE

NAŠE TELO JE NAJDOKONALEJŠÍ ŽIVÝ ORGANIZMUS, TAK MU DOPRAJME LEN TO NAJLEPŠIE

Mar.23.2018

Predstavte si, že ležíte na pláži so zatvorenými očami. Vnímate príjemný vánok vetra, počujete šum mora a vaša pokožka sa zohrieva od slnečných lúčov. Niekde v diaľke znie nenútená hudba a vedľa vás leží vášmu srdcu blízky človek.

Dokonalé? Filmové? Nemožné? Idylické?

Akokoľvek, každý z nás by si rád prial čo i len raz za život zažiť takúto filmovú romantiku.

Nielen naše telo, ale aj duša a myseľ si to totižto občas zaslúžia.

Je však nemožné navodiť si takúto pohodu a relax aj doma, v nám známom prostredí? Potrebujeme na to vždy zmenu prostredia, či dokonca kontinentu?

Mnoho článkov a kníh sa v uplynulých rokoch venuje pozitívnemu mysleniu a vysielaniu pozitívnej energie do vesmíru, ktorá sa nám v podobe dobrých skutkov na základe fyziky vráti späť. Môžeme si predstaviť a priať si čokoľvek a ak nepochybujeme, malo by sa nám splniť aj to nemožné. Mnohí veria aj na uzdravenie pomocou pozitívneho myslenia.

Každopádne dobro a láska nám dávajú vždy pocítiť radosť zo života. Ako sa hovorí, aj z maličkostí by sme sa mali vedieť tešiť.

Čo pre niekoho znamená každoročná dovolenka pri mori samozrejmosť, pre tisícky ľudí je to stále nesplnený sen. Doprajme si preto radosť, pohodu a príjemné chvíle kedykoľvek a kdekoľvek. Je to len na nás ako. Doprajme nášmu telu len to najlepšie.

To vám praje relaxačný krém Vaxicum, plný voňavých, liečivých byliniek.