POROTKYŇA TALENTOV DIANA MÓROVÁ: TAJNÝ RECEPT NA ODDYCH!

POROTKYŇA TALENTOV DIANA MÓROVÁ: TAJNÝ RECEPT NA ODDYCH!

Nov.19.2018

Herečka Diana Mórová sa momentálne nezastaví ani na chvíľku. Popri divadle a rodine stíha aj hodnotiť nádejné talenty v známej šou Česko-Slovensko má talent. Aj ona si však musí nájsť chvíľku pre seba – vypnúť a oddýchnuť si. Na čo v takejto chvíli vsádza všetky karty?

Oddychovať ma naučila choroba

To, že je v živote dôležité oddychovať Dianu naučil sám život. „Nepočúvala som varovné signály, ktoré mi môj organizmus vysielal, dlhodobo som išla na 110 % výkon, až som na to doplatila,“ opisuje herečka hektické životné tempo, ktoré viedlo až k vážnej chorobe. Uznáva však, že platí staré dobré - všetko zlé je na niečo dobré. „Takto som sa naučila relaxovať ja a ako oddychovať by sa mal naučiť každý z nás,“ dodáva.

Relax podľa Diany

Aký je vysnívaný relax podľa Diany? „Milujem saunu, preto ak mi to čas dovolí, idem sa do nej poriadne zohriať. V prípade, že toľko času nazvyš nemám, dám si svoj obľúbený horúci kúpeľ so soľou a spravím si taký domáci wellness,“ opisuje ideálny oddych herečka, pričom nezabúda ani na romantiku – vonné sviečky a upokojujúcu hudbu.

 Diana nepohrdne ani dobrou masážou, pokojne aj v domácom prostredí, ktorú vám môže dať partner či člen rodiny. Keď však masáž, tak pri nesmie chýbať kvalitný masážny olej či krém. „Ja nedám dopustiť na skvelý relaxačný krém Vaxicum, v ktorom sa spája zmes éterických olejov z levandule, klinčekov a rozmarínu, doplnená o liečivý gáfor,“ vyberá herečka svojho favorita na oddych a dodáva aj tajný tip: „Tento krém je skvelý, pretože dodá pokoj duši, no pôsobí aj na pohybové ústrojenstvo. Napríklad, ak to preženiem pri cvičení a prepadne ma svalovica, Vaxicum je moja prvá pomoc.“