AJ VAŠA SPÁLŇA SA MÔŽE ZMENIŤ NA WELLNESS

AJ VAŠA SPÁLŇA SA MÔŽE ZMENIŤ NA WELLNESS

Sep.22.2017

V jesenných mesiacoch dochádza k úbytku slnka, často nás opúšťa dobrá nálada alebo nás zaplavujú čudné pocity. Ešteže cez víkend si môžeme oddýchnuť a načerpať nové sily. Ale čo ak sa cítime mizerne už začiatkom týždňa a víkend nám pripadá byť vzdialený tisíc svetelných rokov? Jedným z najstarších regeneračných prostriedkov je masáž - vďaka nej sa dokážeme uvoľniť a zbaviť nahromadeného stresu alebo únavy. Poraďte nenápadne partnerovi, ako vám obom môže zlepšiť náladu napr. tak, že Vašu spálňu premeníte na wellness.

Bylinková masáž
Aromaterapia, fytoterapia, suché teplo. Blahodarné účinky týchto techník sú spájané s pôsobením liečivých byliniek. Navodzujú pocit uvoľnenia a príjemného spomalenia. Niektoré bylinky priamym pôsobením na pokožke pomáhajú zbaviť sa nepríjemnej stuhnutosti svalov – najmä v oblasti krčnej a driekovej chrbtice. Bylinky tiež zvyšujú imunitu, odbúravajú stres, zlepšujú spánok, zlepšujú vzhľad kože. Ak sa podujmete na  masáž bylinnými vrecúškami, pocítite úžasnú liečivú silu, tie totiž príjemne prehrievajú a uvoľňujú. Je to forma relaxácie a posilnenia svalov, vlákien, šliach, kostí, kože a zharmonizovanie tela a duše. Vaša spálňa sa tak premení na skutočné wellness.

Medová masáž
Med je veľmi výživný, obsahuje organické kyseliny, minerálne látky, stopové prvky a má schopnosť vytiahnuť z tela toxíny. Pôsobí priaznivo na fyzickú aj psychickú stránku človeka. Okrem toho – vôňa medu je pre mnohých afrodiziakom.

Olejová masáž
Ak skúsite olejovú uvoľňujúcu masáž pomocou teplého voňavého bylinkového oleja, prispeje tak k celkovému uvoľneniu tela, mysle, odstraňuje stres, čím dôjde k celkovému prehriatiu a prekrveniu organizmu.

V spálni sa deje mnoho „príjemností“, jej premena na Vaše privátne wellness môže byť jednou z nich :)